MÖBLER / Skåp & hyllor / Etagehylla 8012104
nr 801 2104
Etagehylla
sent 1800-tal, längd: 60, djup: 27, höjd: 155
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 januari 2013
kl 18:16:52
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.600 kr